26 Gusht 2018, 19:55

You remember Ugly Patito? Today she craves men with bombastic forms

Ju kujtohet E shëmtuara Patito? Sot ajo çmend meshkujt me format bombastike

XING

Ju kujtohet E shëmtuara Patito? Sot ajo çmend meshkujt me format

Kanë kaluar plot 10 vjet që nga realizimi i një prej telenovelave më të ndjekura argjentinase "E shëmtuara Patito", e ndjekur nga miliona fëmijë e adoleshentë në mbarë botën. Me siguri ju kujtohet personazhi kryesor me emrin "Patito", personazh i luajtur nga Laura Esquivel.

Ju kujtohet E shëmtuara Patito? Sot ajo çmend meshkujt me format

Në atë kohë aktorja ishte vetëm 13 vjeç ndërsa sot Laura Esquivel është një 24-vjeçare, vazhdon pasionin për aktrimin dhe luan në filmat e serialet më të fundit, shkruan Xing.al. Aktorja preferon t'i provokojë herë pas here fansat në Instagram duke postuar foto ku tregon format bombastike. Nga një vajzë jo tërheqëse, Laura Esquivel sot është kthyer në një vajzë super seksi dhe ndër më të komentuarat në Amerikën latine.

Ju kujtohet E shëmtuara Patito? Sot ajo çmend meshkujt me format

Ju kujtohet E shëmtuara Patito? Sot ajo çmend meshkujt me format