9 Gusht 2019, 12:42

You will laugh in tears: Rezart Veleshnja imitates Erion Brace: I came to you with my flamingo

Do qeshni me lot: Rezart Veleshnja imiton Erion Braçen: Po ju erdha me flamingon time

XING

Do qeshni me lot: Rezart Veleshnja imiton Erion Braçen: Po ju erdha me

Pas përfundimit të Portokallisë, aktorët kanë nisur pushimet e verës e ndër to edhe Rezart Veleshnja i cili ndodhet në Spille. Nga atje Rezarti ka realizuar një video ku shfaqet duke imituar Erion Braçen të cilin e imiton edhe në Portokalli.

Do qeshni me lot: Rezart Veleshnja imiton Erion Braçen: Po ju erdha me

Rezarti shprehet se ka dalë me skafin e tij të cilin e ka me kupon tatimor, por që në këtë rast skafi është një komardare flamingo. 

Do qeshni me lot: Rezart Veleshnja imiton Erion Braçen: Po ju erdha me

"Përshëndetje nga unë Erion Braçe. Sot kam dalë bashkë me flamingot e mia dhe jam në plazhin e Spillesë. Jam me skafin tim dhe kam prerë edhe kupnin tatimor, sepse e kam me naftë. Se e dini ju po erdha unë, jua shqyej gojën", thotë Rezarti në videon e mëposhtme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rezart Veleshnja (@rezart._.veleshnja) on

Do qeshni me lot: Rezart Veleshnja imiton Erion Braçen: Po ju erdha me

Do qeshni me lot: Rezart Veleshnja imiton Erion Braçen: Po ju erdha me

Do qeshni me lot: Rezart Veleshnja imiton Erion Braçen: Po ju erdha me

Do qeshni me lot: Rezart Veleshnja imiton Erion Braçen: Po ju erdha me

Do qeshni me lot: Rezart Veleshnja imiton Erion Braçen: Po ju erdha me

Do qeshni me lot: Rezart Veleshnja imiton Erion Braçen: Po ju erdha me

Do qeshni me lot: Rezart Veleshnja imiton Erion Braçen: Po ju erdha me