14 Gusht 2018, 18:45

You will not believe how much Lori spent on the wedding of Lions and Sarah

Nuk do ta besoni sa harxhoi Lori për dasmën e Ledionit dhe Sarës

XING

Nuk do ta besoni sa harxhoi Lori për dasmën e Ledionit dhe Sarës

Ledion Liço dhe Sara Hoxha u martuan tre ditë më parë me një dasmë madhështore të organizuar në një hotel luksoz në Como të Italisë. Çifti kishin ftuar personazhe të njohur të ekranit, miq, bashkëpunëtorë etj të cilët gjithashtu u komentuan shumë për veshjet.

Nuk do ta besoni sa harxhoi Lori për dasmën e Ledionit dhe Sarës

Nuk kishte si të mos tërhiqte vëmendjen edhe veshja e Lorit e cila kishte zgjedhur një kostum të kuq duke u shfaqur shumë elegante.

Nuk do ta besoni sa harxhoi Lori për dasmën e Ledionit dhe Sarës

Kostumi Dolge&Gabbana i Lorit kushton 2850 euro ndërsa këpucët Louboutin 725 euro.

Nuk do ta besoni sa harxhoi Lori për dasmën e Ledionit dhe Sarës

Një detaj i veçantë i dasmës së Ledionit dhe Sarës ishte fakti që çiftin e celebroi në martesë Lori e cila lexoi aktin martesor.

Nuk do ta besoni sa harxhoi Lori për dasmën e Ledionit dhe Sarës