28 Janar 2022, 12:52

You will not believe who stood by the Angel all night

Nuk do ta besoni kush i qëndroi pranë Einxhelit gjatë gjithë natës

XING

Nuk do ta besoni kush i qëndroi pranë Einxhelit gjatë gjithë

Moderatorja Einxhel Shkira pësoi një incident mbrëmjen e djeshme në “Big Brother VIP”. Ajo lëndoi krahun teksa tentoi të kapërcente një orendi në formë rrethi.

Nuk do ta besoni kush i qëndroi pranë Einxhelit gjatë gjithë

Ndonëse kanë pasur shumë hatërmbetje, Donaldi i është gjendur pranë moderatores dhe është kujdesur për të deri në orën 6 të mëngjesit.

Nuk do ta besoni kush i qëndroi pranë Einxhelit gjatë gjithë

Sot Einxhel është larguar përkohësisht nga “Big Brother VIP” për të marrë trajtim të specializuar në spital.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Nuk do ta besoni kush i qëndroi pranë Einxhelit gjatë gjithë

Nuk do ta besoni kush i qëndroi pranë Einxhelit gjatë gjithë

Nuk do ta besoni kush i qëndroi pranë Einxhelit gjatë gjithë