5 Qershor 2023, 10:49

You won't believe how much money Olsi left in the envelope at his friend Elgit's wedding

Nuk do ta besoni sa para la në zarf Olsi në dasmën e mikut të tij, Elgitit

XING

Nuk do ta besoni sa para la në zarf Olsi në dasmën e mikut

Mbrëmjen e djeshme Elgiti dhe Klea kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Dasma u mbajt në Himarë me të ftuar familjarë e miq të dyshes. 

Në ceremoni nuk kishte si të mungonte një ndër shokët e ngushtë të Elgitit, Olsi Bylyku. Aktori ka publikuar një video epike në Instastory ku tregon sa lekë i ka lënë në dasmë. 

Olsi shihet duke numëruar një shumë të madhe parash, teksa shprehet: Për një shok që kam nuk diskutohen këto gjëra. 

Mirëpo ai i fut në zarf vetëm 500 lekë të reja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)