12 Gusht 2018, 20:19

You'll have your mouth open, see how Marina was wearing the lights of Lions and Sarah

Do mbeteni gojë hapur, shihni si ishte veshur Marina në dasmën e Ledionit dhe Sarës

XING

Do mbeteni gojë hapur, shihni si ishte veshur Marina në dasmën e

Çifti shumë i dashur për publikun dhe ndër më të komentuarit në showbiz, Leidon Liço dhe Sara Hoxha kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë ditën e djeshme. Ceremonia u zhvillua në Como të Italisë ku çifti kishte ftuar të afërm, miq, bashkëpunëtorë e njerëz të njohur të ekranit. Ndër to edhe çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Ky i fundit nuk i kurseu fotot nga dasma ku pozonte me Luanën.

Do mbeteni gojë hapur, shihni si ishte veshur Marina në dasmën e

Ndërsa Marina vetëm pak më parë ka zbuluar si ishte veshur në dasmë. Moderatorja ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të zi, të gjatë, bust dhe krahët e mbuluar.

Do mbeteni gojë hapur, shihni si ishte veshur Marina në dasmën e

Marina i ka lënë ndjekësit gojë hapur me këtë pamje dhe ka marrë qindra komplimente.

Do mbeteni gojë hapur, shihni si ishte veshur Marina në dasmën e