21 Gusht 2018, 13:35

Your favorite Turkish actor enjoys the fans, congratulates al-bayram in Albanian

Aktori juaj i preferuar turk gëzon fansat, uron bajramin në gjuhën shqipe

XING

Aktori juaj i preferuar turk gëzon fansat, uron bajramin në

Ai është padyshim një prej aktorëve më të njohur jo vetëm në Turqi, por edhe në vendin tonë. Me rolet e tij ka rrëmbyer vëmendjen e publikut shqiptar dhe simpatia për të është shtuar edhe për faktin se tashmë është bashkëshort i aktores shqiptare, Almeda Abazit.

Aktori juaj i preferuar turk gëzon fansat, uron bajramin në

Ditën e sotme besimtarët myslimanë festojnë Kurban Bajramin dhe Tolgahan Sayisman i ka uruar të gjithë me një postim në Instastory.

Aktori juaj i preferuar turk gëzon fansat, uron bajramin në

Përveçse ka shkruar turqisht, ai i ka gëzuar fansat shqiptarë kur e ka uruar festën edhe në gjuhën shqipe.

"Gëzuar Bajramin"- ka shkruar Tolgahan në postim.

Aktori juaj i preferuar turk gëzon fansat, uron bajramin në