20 Qershor 2023, 16:41

Zbulohet kë zgjodhi Arbana si shoqërueset e nuses

Zbulohet kë zgjodhi Arbana si shoqërueset e nuses

XING

Zbulohet kë zgjodhi Arbana si shoqërueset e nuses

Arbana Osmani kurorëzoi në martesë dashurinë me regjisorin Eduart Grishaj të shtunën. Çifti zgjodhi ta festojë këtë ditë në privatësi të plotë, por dita ditës po zbulohen detaje të reja. 

Sot janë zbuluar se kush ishin shoqërueset e nuses. Ato ishin 4 dhe 3 prej tyre janë pjesë e ekipit të saj të punës. Bëhet fjalë për gazetaret Petrina Gorica, Kristina Mere dhe Lorina Mixha. Në mesin e tyre është dhe kunata, gruaja e vëllait të Eduartit, e cila është në pritje të ëmbël.

Zbulohet kë zgjodhi Arbana si shoqërueset e nuses

Arbana ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie speciale me koleget e saj, përtej punës.