13 Qershor 2023, 10:19

Zbulohet një tjetër personazh i njohur që do të jetë pjesë e filmit të Luizit dhe Oltës

Zbulohet një tjetër personazh i njohur që do të jetë pjesë e filmit të Luizit dhe Oltës

XING

Zbulohet një tjetër personazh i njohur që do të jetë

Siç është bërë e ditur Olta dhe Luizi do të luajnë në një film së bashku. Filmi do të titullohet “Në kuadër të dashurisë“ dhe do të jetë i zhanerit “komedi-romancë”.

Së fundmi është zbuluar se një tjetër personazh i njohur do luajë në film. 

“Kryefjala” raporton se Sara Hoxha do të jetë pjesë e filmit. Zërat për pjesmarrjen e saj kanë qenë të shumta e duket se të vërteta. 

Zbulohet një tjetër personazh i njohur që do të jetë

Kujtojmë se Sara pak muaj më parë doli fituese në “Dancing with the stars”.