20 Qershor 2023, 16:18

Zhaklin Lekatari after the visit to Serbia: I felt super raped

Zhaklin Lekatari pas vizitës në Serbi: Jam ndjerë super e përdhunuar

XING

Zhaklin Lekatari pas vizitës në Serbi: Jam ndjerë super e

Gazetarja Zhaklin Lakatari është shprehur se është ndjerë shumë keq nga komentet që ka marrë pas vizitës së saj në Beograd. Në një intervistë për emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ajo tha se është ndjerë e përdhunuar verbalisht.

Lekatari u shpreh se dhuna është e papranueshme qoftë ajo fizike dhe verbale, dhe nuk duhet të lejohet në asnjë rast.

“Jam ndjerë super mega e dhunuar, e përdhunuar verbalisht. I kam përjetuar shumë keq. Dhuna verbale është dhunë. Dhuna është e papranueshme”, tha ajo.

Burimi: euronews.al