10 Qershor 2023, 22:58

Zhaklina or Balina? Arbër Hajdari chooses his favorite without thinking at all

Zhaklina apo Balina? Arbër Hajdari zgjedh të preferuarën e tij pa u menduar aspak

XING

Zhaklina apo Balina? Arbër Hajdari zgjedh të preferuarën e tij pa

Arbër Hajdari ishte së fundmi i ftuar në emisionin "S'e luan topi", ku iu desh të bënte një zgjedhje mes Balina Bodinakut dhe Zhaklin Lekatarit, të cilat kanë qenë bashkëopinioniste me të në Big Brother VIP 1 dhe 2.

Pa u menduar aspak, Arbri zgjodhi Zhaklinën teksa tha se me të ka kaluar më mirë.

“Zgjedh Zhakun…kam kaluar më mirë me Zakun, e kam pritur, kemi kaluar shumë orë edhe jashtë studios duke diskutuar për gjëra të ndryshme që kanë të bëjnë me shoqërinë, por mendoj se me Zhakun ia kam kaluar më mire", u përgjigj Arbri.

Zhaklina apo Balina? Arbër Hajdari zgjedh të preferuarën e tij pa